Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
Wi-ALP55

Prenosný a skladný stereo digitálny zvukový bezdrôtový systém s 2-cestnou USB 2.0 bezdrôtovou konektivitou. AKCIA -55% na In-Ear slúchadlá. viac

 

Vytvorené pre každý nástroj, tablet, smart zariadenie a počítač v kapele.

Wi AudioLink Pro ALP55 je plne diverzitný 2,4 GHz bezdrôtový digitálny systém, ktorý predefinováva bezdrôtové zážitky pre live hráčov a profesionálnych zvukárov. Toto malé viacúčelové bezdrôtové zariadenie kombinuje všetky vlastnosti potrebné pre hudobné nástroje, odposluch, tichý nácvik, audio linkové toky a obojsmerné USB 2.0 audio aplikácie - to všetko v kompaktnom, pevnom a ľahkom prevedení, ktoré poskytuje bezpečný, nekomprimovaný  prenos zvuku do 30m v CD kvalite 16bit/48kHz v rozsahu 15Hz-20kHz bez rušenia, strát signálu, alebo praskania známeho z UHF/VHF systémov. Celý systém sa vám zmestí do dlane.

 

Strunové a dychové nástroje :

Vhodné pre akékoľvek elektrické sólové, basové a elektrické akustické gitary, vrátane gitár so stereo/dual snímačovými výstupmi, efektové pedály a procesorové systémy. Pevný vysielač sa dá ľahko upevniť na akýkoľvek gitarový pás bez rizika poškodenia nástroja. Systém ostane na nástroji aj po odložení na stojan. Na pohľad malý a superľahký vysielač (31 g) je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým elektrickým a elektronickým strunovým nástrojom vrátane huslí, violy, mandolíny a aj dreveným dychovým nástrojom bez obmedzení v pohybe. Systém poskytuje pôvodné a čisté tóny v celom frekvenčnom rozsahu a s veľmi nízkym šumom. Štúdiová kvalita na pódiu, alebo pri skúškach uspokojí aj najnáročnejších hudobníkov.

 

Digitálny bezdrôtový gitarový interfejs pre iOS, Android a Windows zariadenia :

Vezmite si so sebou svoju gitarovú aplikáciu na pódium! - Gitaristi konečne dostali možnosť pripojiť vreckový digitálny bezdrôtový interfejs k svojmu telefónu, alebo tabletu s obľúbenou aplikáciou pre gitaru. Jednoducho pripojte Wi AudioLink Pro medzi gitaru a mobilné zariadenie - následne pripojíte mobilné zariadenie do zosilňovača, mixpultu, reproduktorov, alebo do live systému použitím klasického jack kábla a predstavenie môže začať. Také jednoduché ! Systém je vybavený kvalitnými nízkošumovými ovládačmi úrovne , ktoré sú ľahko dostupné na vysielači a aj na prijímači. Jednoducho palcom otočíte ovládač pre nastavenie gainu bez nutnosti prístupu k softvéru.

 

Digitálne piána, syntetizéry a klávesy.

Wi AudioLink Pro je od počiatku navrhnutý aj pre zvukové bezdrôtové sety pre digitálne piána, syntetizéry a klávesy. Tento výkonný systém podporuje jedno stereo bezdrôtové prepojenie, alebo dve mono prepojenia bez vedľajších ruchov, ktoré bývajú spôsobené káblovým prepojením. 

 

Digitálne Elektronické bicie a perkusie :

Navrhnuté pre čisté a ostré výšky a jasnú artikuláciu činelov, dobrá definícia stredov a hrmiace basy v nekomprimovanej zvukovej kvalite.

In-Ear odposluchy a štúdiové slúchadlá :

Od základu navrhnuté pre výnimočný zážitok bez káblov pri použití In-Ear a klasických slúchadiel pre odposluch basy, bicích a klávesov. Famózny zvuk nástrojov a vokálov s kryštálovo čistými výškami, stredmi na svojom mieste a bohatými basmi uspokoja väčšinu profesionálov a audiofilov.

 
 

Pevná konštrukcia, bezpečné uchytenie a prenosná veľkosť :

Navrhnuté pre dobrý vzhľad, pocit a úchyt, aký nenájdete pri ostatných bezdrôtových systémoch. Vysielač a prijímač neuveriteľne ľahko uchytíte ku gitarovému pásu, na tričko, či vrecko nohavíc bez akýchkoľvek problémov. Vysielač a prijímač môžete bezpečne pripevniť k multi-efektovému panelu, na zosilňovač, k rôznym stojanom vďaka univerzálnemu držiaku.

 

Flexibilita napájania :

Dobíjacie batérie vo Wi AudioLink Pro majú výdrž 4-6 hodín. Pridaním doplnkového USB AA batériového adaptéra sa výdrž zvýši až do 13 hodín. Pre neprerušené operácie môžete použiť AC adaptér. Systém nie je potrebné vypnúť pri výmene batérií.

  

Všetko potrebné je v balení :

Kombinácia výkonu, ľahkého nastavenia, skladnosti a príslušenstva v balení Vám umožní rýchlo a jednoducho nastaviť Wi AudioLink Pro systém.


Recenzia Wi AudioLink Pro

 

Prenosový formát 2.4 GHz Digital Wireless
Rozlíšenie 16-bit, 48 kHz stereo  (Nekomprimované audio)
Frekvenčný rozsah 15Hz - 20kHz 
Výber frekvencie Auto
Konektory 1/8" TRS Stereo
Vstupná impedancia 1 M ohm
Max. vstupná úroveň 3V RMS
Výstupná impedancia <10 ohm
Max. výstupná úroveň 2mV RMS
SNR >90 dB
Skreslenie 0.12% THD
Typ antény 2 x interná anténa
Dosah > 30m (V závislosti od prostredia)
Vstupy - podpora Pasívna gitara, Aktívna gitara a Stereo/Mono Linkový vstup
USB Interface Full Speed Two-Way USB 2.0 Wireless
Ovládanie zvuku Hlasitosť +/-, Play, Pause, Mute, Next/Prev Track, Mikrofón ON/OFF
Životnosť nabíjatelnej batérie 4 - 6 Hodín (10-13 hodín s prídavným AA batériovým príslušenstvom)
Napájací vstup 5V DC, 500 mA (USB Bus Power)
Max. počet zariadení pracujúcich v rovnakom čase 9
WiFi Bezpečnosť Ano
MAC, PC podpora Ano (Plug-and-Play)

iPad, Windows Surface TabletPC podpora

Ano  (Plug-and-Play)
OS Podpora MAC OSX, iOS, Win XP/VISTA/ Win7/Win 8
Upevnenie Kovový opaskový klip s 1/4-20 závitovým úchytom na Tripod
Rozmery 1.2" x 0.6" x 3.34" - 30mm x 15mm x 85 mm
Weight 0.068 lbs  ... < 31 g