5 bodov do vernostného systému

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
MOFI

Prvé slúchadlá, ktoré kombinujú vstavaný audiofilný zosilňovač a špeciálne vyvinuté meniče. Táto kombinácia znamená oveľa väčšie zážitky pri počúvaní hudby. viac

Slúchadlá Mo-Fi

Mo-Fi sú prvé slúchadlá, ktoré kombinujú vstavaný audiofilný zosilňovač a špeciálne vyvinuté meniče. Táto kombinácia znamená oveľa väčšie zážitky pri počúvaní hudby. Práve vďaka zabudovanému zosilňovaču prinášajú slúchadlá Mo-Fi špičkový hudobný výkon a kvalitný zvuk z každého zariadenia – od štúdiovej techniky až po notebooky, tablety a dokonca aj telefóny.

Vlastnosti:

  • Vizionársky dizajn pre bezprecedentný výkon
  • Na mieru vyvinuté 50 mm meniče, dodávajúce neuveriteľný zvuk
  • Revolučný personalizovaný tvar pre maximálne pohodlie
  • Dizajn mušlí dokonale utesňuje priestor okolo uší a izoluje ich od vonkajšieho hluku
  • Vďaka nastaviteľnej tuhosti a odpruženiu výkyvných ramien slúchadlá perfektne pasujú na akýkoľvek tvar a veľkosť hlavy
  • Viacprvkové uchytenie, inšpirované zavesením kolies pretekárskych automobilov, udržiava mušle vždy vo vzájomne paralelnej polohe pre maximálny komfort a vynikajúci zvuk
  • Zapínajú a vypínajú sa automaticky vždy, keď ich otvoríte alebo zložíte
  • Nabíjateľná batéria má výdrž až 12 hodín hrania; Mo-Fi však budú prehrávať hudbu, aj keď je batéria vybitá


Zabudovaný audiofilný zosilňovač

Zážitok z počúvania hudby v hi-fi kvalite cez slúchadlá si po celé desaťročia vyžadoval pripojenie pasívnych audiofilných slúchadiel k veľkému externému zosilňovaču. Tieto časy sa skončili. Mo-Fi sú prvými slúchadlami, ktoré majú audiofilný zosilňovač zabudovaný priamo v sebe. A ten skvele spolupracuje s na mieru vyvinutými meničmi, aby vám priniesol krištáľovo čistý zvuk zo všetkých vašich zariadení.

Inteligentný manažment napájania

S elegantným dizajnom, ktorý navyše výrazne šetrí batériu, sú slúchadlá Mo-Fi vždy pripravené na použitie. Keď si ich dáte dole, automaticky sa vypnú, aby šetrili energiu. Batéria sa nabije na plnú kapacitu za 3 až 4 hodiny a vydrží približne 12 hodín hrania. Ale netreba sa báť, aj keď sa batéria vybije, budú Mo-Fi stále hrať. Dalo by sa povedať, že majú nekonečnú výdrž.

Tri plne analógové režimy zosilňovača

Zabudovaný zosilňovač má tri režimy: ON, ON+ a OFF, ktoré sa prepínajú na ľavej mušli slúchadiel pri vstupe kábla. Režim ON je neuveriteľne čistý. Zvuku nepridáva žiadnu farbu, ale zvýšený výkon a headroom (úroveň signálu nad PML) vám umožní počuť v hudbe viac detailov. Režim ON+ znamená mierny nárast o 63 Hz, čo je presne tá správna hodnota pre vylepšenie low-endového charakteru hudby, mastrovanej v ére vinylu. Nie sú to však žiadne DSP triky, všetko sa rieši analógovo. Režim OFF, v ktorom sa zabudovaný zosilňovač v slúchadlách vypne, sa využíva vtedy, ak ste pripojení k externému zosilňovaču.

Čím lepšie sedia, tým lepšie si vychutnáte zvuk

Dizajn ostatných slúchadiel sa podriaďuje tomu, aby dobre vyzerali – sú viac na efekt ako pre výkon. Mo-Fi sú však navrhnuté pre milovníkov hudby. To znamená skvelý zvuk pre všetku vašu hudbu a projekty. Odhodili sme pravidlá a úplne sme zmenili predstavu o tom, ako by mali slúchadlá vyzerať a ako znieť. Všetko od dizajnu spojov až po tvar mušlí prináša revolučnú formu i funkčnosť. Rozdiel budete počuť a cítiť okamžite.

Znovu objavená konštrukcia hlavového oblúka

Bežné slúchadlá držia na hlave vďaka rovnakému starému systému pružného oblúka, ktorý ste už videli miliónkrát. Sú nepohodlné, čo pocitovo zabíja kvalitu zvuku. Našťastie, Mo-Fi nie sú obyčajná slúchadlá...
Ich unikátny viacprvkový systém je inšpirovaný perfektne vyladeným zavesením kolies monopostov Formuly 1. Je elegantný, komfortný a prispôsobí sa každému tvaru a veľkosti hlavy. Jednoducho povedané, Mo-Fi sú také pohodlné a sedia vám tak dobre ako žiadne iné slúchadlá. Ich inovatívny dizajn dokonale utesní priestor okolo uší, lepšie izoluje od okolitého hluku a vy počujete silné basy a ničím nerušenú kvalitu zvuku.

Precízne nastavenie výšky

Pri väčšine slúchadiel sa výška nastavuje tak, že ich mušle stiahnete dole. Výškové nastavenie Mo-Fi je riešené úplne iným spôsobom. Nastaviteľné výkyvné ramená prenesú mušle na správne miesto, kde sa pohybujú spolu s vami, prispôsobujú sa totiž pohybom vášho tela. Sadnú úplne každému ako vyrobené na mieru, vďaka čomu budete chcieť tráviť viac času s hudbou, ktorú milujete.

Mušle presne pre vaše uši

Kedy ste naposledy videli niekoho s okrúhlymi ušami? Nikdy! To je dôvod, prečo sú mušle Mo-Fi vytvarované ako uši. Prepracovaným dizajnom sa dosiahla vysoká miera utesnenia pre lepšiu izoláciu a redukciu okolitého hluku. Ďalším výsledkom je, že tento tvar mušlí umožňuje meničom dosiahnuť ohromujúcu reprodukciu zvuku. 

MENIČE

 

Typ a veľkosť

50 mm, vláknami vystužené dynamické meniče

Impedancia

16 Ω

Frekvenčná odozva

15 Hz – 20 kHz

Puzdro

Uzatvorené puzdro s vyladenými tlmiacimi materiálmi

 

ZOSILŇOVAČ

 

Výstupný výkon

240 mW

THD+N

0,004 %

Frekvenčný rozsah

15 Hz – 20 kHz

SNR

> 105 dB

Šum

< 20 uV

Kapacita batérie

1020 mAh

 

SLÚCHADLÁ

 

Hmotnosť

466 g

Rozmery v zloženom stave

21 cm x 14 cm x 12 cm

Rozmery v otvorenom stave

18 cm x 29 cm x 12 cm