-37%
3 body do vernostného systému

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
LOLA

Lola mení doterajšie predstavy o slúchadlách a odhaľujú úplne nové úrovne detailov vo vašej obľúbenej hudbe. Všetko od revolučnej ergonómie až po masívne, špeciálne vyvinuté meniče bolo navrhnuté pre skutočných fanúšikov hudby. viac

Slúchadlá Lola

Lola mení doterajšie predstavy o slúchadlách a odhaľujú úplne nové úrovne detailov vo vašej obľúbenej hudbe. Všetko od revolučnej ergonómie až po masívne, špeciálne vyvinuté meniče bolo navrhnuté pre skutočných fanúšikov hudby. A pretože mnoho z vašej obľúbenej muziky bolo nahratej cez mikrofóny značky Blue, slúchadlá Lola vám ju prehrajú verne a intenzívne.
Hľadáte verziu slúchadiel Lola so zosilneným zvukom? Pozrite sa na Mo-Fi, ktoré do konštrukcie pridávajú zabudovaný audiofilný zosilňovač.

Vlastnosti:

  • Vizionársky dizajn pre bezprecedentný výkon
  • Na mieru vyvinuté 50 mm meniče, dodávajúce neuveriteľný zvuk
  • Revolučný personalizovaný tvar pre maximálne pohodlie
  • Dizajn mušlí dokonale utesňuje priestor okolo uší a izoluje ich od vonkajšieho hluku

Prečo majú taký skvelý zvuk?

Všetko sa začína akustikou, pretože ak ide o skvelý zvuk, neexistuje žiadna náhrada pre vibrácie vzduchu. Každý aspekt dizajnu slúchadiel Lola sme optimalizovali pre výkon – od veľkých 50 mm prémiových meničov po ich rozmerné puzdrá, ktoré maximalizujú objem vzduchu okolo meničov. Vzduchotesný, 100-percentne utesnený kryt tvoria hrubé steny, ktoré sú navyše výrazne vystužené. Puzdrá sú tým pádom extrémne pevné a odolné voči vibráciám a ohýbaniu, čo vytvára stabilnú platformu pre presnú reprodukciu zvuku prostredníctvom meniča. Holistický dizajn slúchadiel Lola im umožňuje poskytovať plný rozsah zvuku, ktorý je naliehavo silný v spodných tónoch, presne artikulovaný a teplý v stredoch a hore široký, s presnou vysokofrekvenčnou odozvou. Nikdy však nie je drsný alebo únavný pre poslucháča.

Čím lepšie sedia, tým lepšie si vychutnáte zvuk

Príliš veľa dnešných slúchadiel vyzerá ako módne doplnky. Lola sú však navrhnuté so zásadným cieľom dosiahnuť dokonalý zvuk. To znamená, že sme úplne zmenili formu i funkčnosť – bez akýchkoľvek predsudkov o tom, ako by „mali“ slúchadlá vyzerať.  Rozdiel budete počuť okamžite.

Znovu objavená konštrukcia hlavového oblúka

Bežné slúchadlá držia na hlave vďaka rovnakému starému systému pružného oblúka, ktorý ste už videli miliónkrát. Sú nepohodlné, čo pocitovo zabíja kvalitu zvuku. Našťastie, Lola nie sú obyčajná slúchadlá...
Ich unikátny viacprvkový systém je inšpirovaný perfektne vyladeným zavesením kolies monopostov Formuly 1. Je elegantný, komfortný a prispôsobí sa každému tvaru a veľkosti hlavy. Jednoducho povedané, sú také pohodlné a sedia vám tak dobre ako žiadne iné slúchadlá. Ich inovatívny dizajn dokonale utesní priestor okolo uší, lepšie izoluje od okolitého hluku a vy počujete silné basy a ničím nerušenú kvalitu zvuku.

Precízne nastavenie výšky

Pri väčšine slúchadiel sa výška nastavuje tak, že ich mušle stiahnete dole. Výškové nastavenie slúchadiel Lola je riešené úplne iným spôsobom. Nastaviteľné výkyvné ramená prenesú mušle na správne miesto, kde sa pohybujú spolu s vami, prispôsobujú sa totiž pohybom vášho tela. Sadnú úplne každému ako vyrobené na mieru, vďaka čomu budete chcieť tráviť viac času s hudbou, ktorú milujete.

Mušle presne pre vaše uši

Kedy ste naposledy videli niekoho s okrúhlymi ušami? Nikdy! To je dôvod, prečo sú mušle slúchadiel Lola vytvarované ako uši. Prepracovaným dizajnom sa dosiahla vysoká miera utesnenia pre lepšiu izoláciu a redukciu okolitého hluku. Ďalším výsledkom je, že tento tvar mušlí umožňuje meničom dosiahnuť ohromujúcu reprodukciu zvuku.

MENIČE

 

Typ a veľkosť

50 mm, vláknami vystužené dynamické meniče

Impedancia

42 Ω

Frekvenčná odozva

15 Hz – 20 kHz

Puzdro

Uzatvorené puzdro s vyladenými tlmiacimi materiálmi

 

SLÚCHADLÁ

 

Hmotnosť

397 g

Rozmery v zloženom stave

21 cm x 14 cm x 12 cm

Rozmery v otvorenom stave

18 cm x 29 cm x 12 cm