Iodyne Pro Data (9 verzií)

Novinky
102 bodov do vernostného systému

Cena
od 5 139 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
IY-PD

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Najrýchlejšie Thunderbolt úložisko s možnosťou kombinovania viacerých portov pre bleskový prístup k dátam. viac

Iodyne Pro Data 12TB, 24TB, 48TB

Vaša kreativita a dáta sú vaše najdôležitejšie aktíva. Iodyne Pro Data poskytuje revolučný výkon, úložnú kapacitu a bezpečnosť dát pre vaše projekty.

Za posledné desaťročie boli profesionáli nútení vyberať si medzi malými, rýchlymi internými alebo externými SSD diskami alebo veľkými, pomalými a objemnými pevnými diskovými poliami RAID.

Najzložitejšie projekty často vyžadujú oba typy úložiska kombinované v jednej konfigurácii spolu s cloudovými službami a zálohami. Pro Data je prvé Thunderbolt RAID zariadenie s podporou všetkých NVMe, ktoré kombinuje viacero SSD a viacero párov Thunderbolt portov v jedinom elegantnom prevedení. Uložte všetky dáta svojho projektu na jedno zariadenie chránené RAID-6 a šifrovaním. Zároveň môžete pripoiť viacero počítačov v pracovnej skupine pre zdieľanie týchto dát.

S dvanástimi bleskovo rýchlymi NVMe SSD, 64GB/s PCI Express Fabric, 8 Thunderbolt portami a neuveriteľnou technológiou bežiacou na System-on-a-Chip, Pro Data redefinuje výkon Thunderbolt úložiska. Prvýkrát je možné transparentne skombinovať viacero portov Thunderbolt, aby sa urýchlilo pracovné zaťaženie úložiska NVMe Express. Pro Data je najrýchlejšie úložisko Thunderbolt a funguje s akýmkoľvek počítačom s podporou Thunderbolt.

Až 5 GB/s – THUNDERBOLT × 8 + NVMe SSD × 12
Pro Data stavia na úchvatnej rýchlosti Thunderbolt rozhrania a posúva jeho schopnosti do nových rozmerov. Vďaka ôsmim vysokorýchlostným portom nie je potrebné obetovať periférne zariadenia: stačí pripojiť vaše displeje a ďalšie downstream zariadenia k Pro Data a zvýšiť svoju produktivitu bez straty jediného portu.

Pripojenie Thunderbolt zaisťuje, že Pro Data bude fungovať s každým počítačom a každou aplikáciou, ktorú máte dnes alebo ktorú si kúpite v budúcnosti. Pro Data je najrýchlejšie Thunderbolt úložisko pre M1 Mac a najrýchlejšie Thunderbolt RAID pole. Použite ho na prerobenie vášho súčasného nastavenia alebo na jeho doplnenie.

Dvanásť bleskovo rýchlych NVMe SSD sa kombinuje s jedinečnou technológiou RAID a šifrovaním, čím poskytuje bezkonkurenčnú ochranu údajov a zároveň poskytuje špičkový výkon pri trvalom zaťažení. Ovládajte všetky tieto funkcie pomocou našej jednoduchej, elegantnej a natívnej aplikácie pre macOS.

Vďaka intuitívnemu a výkonnému dizajnu iodyne je všetkých dvanásť NVMe SSD skombinovaných do jedného úložného priestoru, ktorý zdieľa dáta a paritný priestor. Vytvárajte kontajnery, aby ste mali projekty a úlohy organizované a chránené pomocou konfigurovateľných úrovní RAID.

Workflow:

 • Pro Data umožňujú súbežné prijímanie, spracovanie a úpravu dát z kamery v reálnom čase.
 • „DIT“ prijíma dáta z karty fotoaparátu, zatiaľ čo editor upravuje zábery prostredníctvom toho istého Pro Data úložiska. Voliteľné role spracovania dát prekódujú zábery medzi úlohami DIT a editora.
 • Počítače pre prijímania a prekódovanie dát sú oddelené od počítačov pre úpravy a sú pripojené k Pro Data cez 50 m optický kábel. To dáva DIT priestor pre stiahnutie dát z čítačky kariet a vrátenie kameramanom.

Kľúčové vlastnosti:

 • Zvýšenie výkonu prostredníctvom viacerých ciest: Po prvýkrát skombinujte viacero pripojení Thunderbolt na zvýšenie šírky pásma na jeden počítač.
 • Všestrannosť pre viacerých používateľov. Zdieľajte úložný priestor a odovzdávajte úlohy v rámci svojho tímu a viacerých počítačov pre maximálnu flexibilitu pracovného procesu.
 • Vytvorte transakčné kontajnery RAID-6 pre dáta z vašej dôležitej práce a zálohy alebo kontajnery RAID-0 Scratch na zjednodušenie prístupu k dočasným súborom vašej aplikácie.
 • Až štyri počítače sa môžu súčasne pripojiť k rovnakému Pro Data a použiť Storage Handoff na distribúciu úloh pracovného toku.
 • Transakčné RAID-6 a RAID-0
 • Kontrolné súčty údajov a samoliečba
 • XTS-AES-256 šifrovanie s hardvérovým zabezpečením
 • NVMe Thunderbolt Multipathing až 4 cesty
 • Konektivita pre viacerých používateľov až pre 4 počítače
 • Storage Handoff medzi pripojenými počítačmi macOS
 • Dynamické kontajnery s až 15 kontajnermi na zariadenie
 • Úrovne RAID na kontajner s "adaptive striping and parity"
 • Automatická správa porúch SSD a resilvering RAID
 • Navrhnuté pre jednoduchú samoopravu modulov SSD

Technická špecifikácia a Test Iodyne Pro Data

Príslušenstvo3