Celemony Melodyne 5 Studio

Cena
od 144 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
MEL5S

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Software na korekciu ladenia na báze nôt - verzia Studio viac

Melodyne 5 studio

Melodyne vám poskytuje neobyčajný prístup k všetkým hudobným detailom vo vašich nahrávkach a vzorkách - tón po tóne. To je umožnené sofistikovanou analýzou, ktorá sa hlboko ponára do vašich nahrávok a vzoriek a rozpoznáva a chápe hudobné vzťahy v nich: jednotlivé tóny a ich charakteristiky, stupnice, klávesy a akordy, časovanie, tempo, farebnosť tónu. A s Melodyne môžete intuitívne upravovať všetky tieto veci. S vokálmi, ale aj s akýmkoľvek typom nástroja - vrátane polyfónických, ako je klavír a gitara.

Melodyne studio je najvzššia edícia určená pre profesionálov pracujúcich s viacerými skladbami. Aj v oblasti zvukového dizajnu Melodyne studio otvára nové obzory s unikátnou sadou funkcií.

Okrem všetkých funkcií nižších edícií ponúka Melodyne studio:

Viac stôp:

Môžete pristupovať ku všetkým skladbám Melodyne vášho DAW v jedinom okne a súčasne zobraziť toľko skladieb, koľko chcete, v editore poznámok. Takže napríklad pri sprievodných vokáloch alebo zborových dielach máte jasný pohľad na celý hudobný kontext a môžete spoločne upravovať súvisiace skladby.

Úprava nôt vo viacerých stopách:

V editore nôt môžete zo zobrazených stôp vybrať ľubovoľné noty a súčasne ich upraviť. Prekračovanie hraníc tratí. Pomocou všetkých nástrojov. Ideálne napríklad na zosúladenie sprievodných vokálov, zmenu ich harmonickej štruktúry alebo zlepšenie ich vedenia hlasu – tak ľahko, ako keby boli všetky na rovnakej skladbe.

Makrá presahujúce stopu:

Inteligentné makrá vám umožňujú súčasne vylepšiť alebo zdokonaliť intonáciu, načasovanie a dynamiku akéhokoľvek výberu nôt na ľubovoľnom počte skladieb.

Kvantizácia na referenčnú stopu:

Pomocou makra Quantize Time môžete použiť načasovanie jednej stopy ako referenciu na kvantovanie ostatných, čím sa z "rozbitého" súboru v krátkom čase stane niečo pevné a disciplinované.

Zvukový editor:

Melodyne pozná alikvótnu štruktúru každej jednej noty a prístup k zafarbeniu vašich hlasov a nástrojov je rovnako ďalekosiahly. Od dômyselných aplikovaných makier až po výnimočne hudobný EQ, morphing a mnoho iného, možnosti zvukového dizajnu sú jedinečné.
 
Stručne povedané:

Bezkonkurenčná efektívnosť jeho viacstopého pracovného toku a komplexné možnosti úpravy vokálov a všetkých nástrojov robia z Melodyne studio dokonalý profesionálny nástroj na najmodernejšiu úpravu zvuku. Hudobné, intuitívne a úžasne efektívne.