Celemony Melodyne 5 Editor

Cena
od 90 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
MEL5E

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Software na korekciu ladenia na báze nôt - verzia Editor viac

Melodyne 5 Editor

Melodyne 5 Editor využíva patentované algoritmy DNA, ktoré vám umožňujú upravovať akúkoľvek stopu nástroja alebo vzorku a hudobne ju pretvárať ľubovoľným spôsobom. Môžete meniť nielen tempá, rytmy a melódie, ale aj harmonickú štruktúru hudby.

Okrem všetkých funkcií menších edícií vám Melodyne editor ponúka:

Priamy prístup k notám DNA:

Jedinečné DNA algoritmy Melodyne vám umožňujú prístup k jednotlivým notám v rámci akordov, takže môžete nielen opraviť nesprávne noty v nahrávkach klavíra alebo gitary, ale tiež prispôsobiť vzorky všetkých druhov tak, aby zodpovedali harmóniám vášho projektu, zaviesť ľubovoľný počet variácií a dokonca úplne „prekomponovať“ vzorky, aby vytvorili niečo nové.

Úprava akordov:

Vďaka DNA môžete opraviť a zdokonaliť výkon jednotlivých nôt v rámci akordov s využitím celého arzenálu nástrojov a makier Melodyne – alebo dokonca zmeniť samotný akord pridávaním, uberaním alebo zmenou výšky jednotlivých nôt. Pridajte slabnutie, posuňte formanty, vylepšite načasovanie, ovládajte vibrato ... možnosti sú nekonečné. Vy rozhodujete, ktoré tóny znejú a ako presne znejú – až do posledného detailu.

Ukážky hrajú spolu so skladbou:

Vďaka Chord Grid a schopnosti Melodyne identifikovať akordy môžete s veľmi malým úsilím oživiť tuhé slučky a elegantne sa prispôsobiť meniacim sa harmóniám skladby.

Funkcie encyklopedickej stupnice:

Vďaka svojej úžasnej flexibilite pri manipulácii so stupnicami, temperamentmi a ladeniami je Melodyne doma vo všetkých svetových hudobných žánroch. Rozpoznáva aj tie najexotickejšie stupnice a umožňuje vám definovať si vlastné.

Pokročilé funkcie tempa:

Tempo a postupnosť tempa môžete upravovať s rovnakou hudobnou citlivosťou ako noty. Synchronizujte overduby s kolísaním tempa v živom vystúpení, alebo ak chcete, úplne ich odstráňte.
 
 
Stručne povedané:

Melodyne Editor je tiež ideálny pre vokály. Ale čo je ešte pozoruhodnejšie, s touto edíciou môžete upravovať polyfonické nástroje ako klavír alebo gitara a sample všetkého druhu. S editorom Melodyne môžete zobrať bežné ukážky z knižnice a premeniť ich na niečo jedinečné, dokonale prispôsobené rytmu, tempám a harmóniám celej vašej skladby.