Celemony Melodyne 5 Assistant

Cena
od 49 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
MEL5A

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Software na korekciu ladenia na báze nôt - verzia Assistant viac

Melodyne 5 Assistant

Ak chcete vykonávať úpravy vokálov na najvyššej úrovni, dolaďovať a vylepšovať každý aspekt hudobného prejavu, nech je akokoľvek jemný, Melodyne Assistant má presne tie funkcie, ktoré potrebujete.

Okrem základných funkcií Melodyne a všetkých nevyhnutných možností najnižšej edície ponúka asistent Melodyne:

Celá sada nástrojov Melodyne:

S plnou rozmanitosťou nástrojov Melodyne, ktoré máte k dispozícii, môžete použiť tie najjemnejšie dotyky na akýkoľvek parameter noty: intonáciu, vibrato, drift výšky, časovanie, trvanie, amplitúdu, slabnutie, sykavky, formanty, prechodné javy. – dokonca aj načasovanie v rámci nôt, ako aj prechod medzi nimi – a mnoho iného. Vokálnu stopu môžete dosiahnuť tak blízko dokonalosti, ako si vyberiete.

Inšpektori:

V inšpektoroch sú všetky parametre jasne stanovené a môžete ich upraviť – bez výmeny nástrojov – na presné hodnoty, ktoré chcete.

Audio-to-MIDI:

Exportujte MIDI ekvivalent vášho zvuku, takže môžete zdvojnásobiť svoje vokálne linky so syntetizátorom alebo svoje akustické basy s elektronickým zvukom. Audio-to-MIDI vám dáva prostriedky na vykonávanie vzrušujúcich experimentov a vytváranie radikálne nových zvukov.

Stručne povedané:

Asistent Melodyne poskytuje všetko, čo potrebujete na profesionálnu úpravu vokálov. Tam sa sústreďuje jeho hlavná sila, no rovnako dobre sa dá použiť, samozrejme, aj na úpravu nahrávok akéhokoľvek monofónneho zdroja zvuku (trúbka, klarinet atď.).